2% z daní robia zázraky :)

Aj tento rok sa uchádzame o 2% z daní, vďaka ktorým môžeme meniť životy nemých tvárí. Taktiež sa snažíme pomáhať s kastráciami ferálnych mačiek. Nedovoľte prepadnút svoje 2% štátu a pomôžte nám prosím postarať sa o lepši život tých čo to potrebujú

Ďakujeme.
 
Posledné roky fungujeme formou dočasných opater, psíkovia a mačičky sú v domácom prostredí v rodinách a hľadáme im nový domov. Každý psík/fenka, mačička idú od nás kompletne veterinárne ošetrení, čipovaní a kastrovaní, šteniatka podstúpia kastráciu po dovŕšení dospelého veku, keď už je možná kastrácia.
Našim cieľom je v prvom rade dostať zvieratko z ulice, kde sa ocitol vinou človeka do bezpečia, kompletne veterinárne vyšetriť a nájsť 100% domov, kde bude členom rodiny.
 
Medzi ďalšie naše aktivity, v ktorých chceme pokračovať aj tento rok, je znížiť počet nechcených zvieratiek,kastrujeme aj pouličné mačičky, ktoré sú následne vrátené do pôvodného prostredia a taktiež kastrujeme aj fenky, kde fenka dva krát do roka rodí šteniatka, ktorých osud je veľmi zlý a práve kastráciou chceme tomu predchádzať.
Veľmi pekne dakujeme za Vašu podporu.
Tím OZ U psej matere Pezinok
 
Tu si môžete stiahnuť už vyplnené tlačivo pre naše OZ U psej matere - VYHLÁSENIE 
 
Na stránkach www.rozhodni.sk sa dozviete všetko podrobne, je tam popísaný celý postup pre všetkých, čo sa rozdodli 2% darovať.
http://rozhodni.sk/poukazatel/tlaciva-na-poukazanie-2-z-dane/
 
Identifikačné údaje nášho OZ do vyhlásenia:

Do kolonky ROK sa píše 2023
  • Meno: U PSEJ MATERE
  • Sídlo: VIŠTUK 517, 90085 VIŠTUK
  • IČO: 30788391
  • Forma: OBČIANSKE ZDRUŽENIE
©2008 NiCK.n17 NEXT176 || CHIMERA CMS